KARRIERLEHETŐSÉGEK A CANONNÁL

Csatlakozzon a Canonhoz

Az élet és az üzleti élet gazdagabbá tétele képalkotási élményekkel. Mindenhol, minden tettünk ezzel kezdődik.

A közjó érdekében történő közös munka

A Canon hihetetlen és új módon teszi gazdagabbá az emberek életét és a vállalkozásokat. Ön is részt vehet egy olyan vállalat jövőjének alakításában, amely látnoki, innovatív és merész.
Fedezze fel az általunk kínál izgalmas lehetőségeket

Szükségünk van olyanokra, akik elérik a lehetetlent, olyanokra mint Ön. Ossza meg tudását munkatársaival, mi pedig biztosítjuk, hogy minden tapasztalattal valami újat tanuljon.

A változás világának inspirálása

IAWOC Map Video

Támogatjuk útját a Canonnál

A Canon hihetetlen és új módon teszi gazdagabbá az emberek életét és a vállalkozásokat. Fedezze fel, miért mi vagyunk a világ képalkotással foglalkozó legjobb vállalata.

  • Tanulás

    A Canon széles körű tanulási programokat kínál, és elkötelezett az egyéni fejlődés iránt.

  • Előnyök

    Nagyszerű és rugalmas juttatási csomag, amelyből az életvitelének megfelelően választhatja ki a kívánt elemeket.

  • Karrierépítés

    Elkötelezettek vagyunk a belső karrierutak mellett, és támogatjuk Önt ennek megvalósításában.

  • Munkakörnyezet

    A korszerű igényeknek megfelelő munkakörnyezetet kínálunk, beleértve a hibrid munkavégzést és a rugalmas munkaidőt.

Karrier a Canonnál

Canon_Recruitment video_2023
Befogadás a munkatársak körében

SOKSZÍNŰSÉG

Befogadó munkahely létrehozásán dolgozunk, valamint egy sokrétű társadalom kialakításán egy méltányosabb világban.

Irodáink

A Canon Europe az EMEA-régió stratégiai központja; a régióban számos kivételes lehetőséget kínálunk Önnek.

Irodáink

Érdekli egy karrierlehetőség a Canonnál?

Nézze meg, hogy mit talál inspirálónak a következő karrierlépése során a felkínált pozíciók között.

A következő is érdekelheti

Merítsen inspirációt, és folytassa útját a Canonnál.