Press Contacts

Kapcsolat

A Canon európai PR képviselői

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Sarah Vloothuis

E-mail: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Rosie Harries

E-mail: Rosie.Harries@canon-europe.com


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Caroline Nicholls (fogyasztói)

E-mail: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kapcsolattartó: Jack Low (üzleti)

E-mail: jack.low@canon-europe.com

Helyi sajtókapcsolatok

Canon Ausztria

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: steve.haentjens@canon.be


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be

Canon Csehország

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Dánia

Sajtóinformációkért keresse:

Üzleti, vállalati és fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-mail: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finnország

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-mail: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Franciaország

FONTOS:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Németország

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintendstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Ügynökség

E-mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersysteme, Produktionsdruck, szoftver, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolat: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolat: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolat: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Magyarország

Sajtóinformációkért keresse:

PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Viktória Oláh

E-mail: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Sajtóinformációkért keresse:

E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000, jelezze, hogy PR csapatunk egyik munkatársával szeretne beszélni

Canon Olaszország

Sajtóinformációkért keresse:

Fogyasztói, üzleti és vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolat: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-mail: info@comunicazione-immagine.it

Canon Hollandia

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73-68 15 232

E-mail: M.van.der.Made@canon.nl


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73-68 15 232

E-mail: m.van.der.made@canon.nl


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-mail: J.Snel@canon.nl

Canon Norvégia

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no

Canon Lengyelország

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Katarzyna Kluza

E-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugália

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-mail: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Románia

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Dana Pelin

Telefon: 0040 21 300 54 03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Dana Pelin

Telefon: 0040 21 300 54 03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Dana Pelin

Telefon: 0040 21 300 54 03

E-mail: dana.pelin@canon.ro

Canon Oroszország

Sajtóinformációkért keresse:

A vállalati és fogyasztói szegmens, valamint az üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-mail: elmira.alieva@canon.ru

Canon Szlovákia

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk

Canon Dél-Afrika

Sajtóinformációkért keresse:

A vállalati és fogyasztói szegmens, valamint az üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-mail: pr@canon.co.za

Canon Spanyolország

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


Üzleti megoldások PR-kapcsolattartója

Kapcsolattartó: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


Fogyasztói PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-mail: M_moya@canon.es

Canon Svédország

Sajtóinformációkért keresse:

Általános sajtókapcsolat:

Kapcsolat: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-mail: linn.kryss@canon.se


PR B2B-kapcsolat: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-mail: asa.tornquist@canon.se

Canon Svájc

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0) 76 313 39 09

E-mail: presse@canon.ch


B2B PR

Kapcsolattartó: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0) 76 313 39 09

E-mail: presse@canon.ch


B2C PR

Kapcsolattartó: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0) 76 333 04 04

E-mail: presse@canon.ch

Canon Törökország

Sajtóinformációkért keresse:

Vállalati PR-kapcsolattartó

Kapcsolattartó: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-mail: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Sajtóinformációkért keresse:


E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000, jelezze, hogy PR csapatunk egyik munkatársával szeretne beszélni


A következő is érdekelhet